עברית   English
דף הבית >> תכנית בהתאמה אישית
  הדרכה אישית
בעבודה אחד על אחד, יותר מבכל פורמט אחר, תרכשו במהירות את המיומנויות הנדרשות להשגת מטרותיכם האישיות. תלמדו כיצד לפתח את היכולת לתקשר באופן משפיע, להעביר מסרים ברהיטות ובדיוק מרבי, ולשדר ביטחון עצמי וסמכותיות שיסייעו לכם לרכוש את ליבם של המאזינים – כל הזמן, אך במיוחד כשזה הכי חשוב לכם.
 
  סדנאות וימי עיון
תכנית ממוקדת מטרה, אינטנסיבית וייחודית לקבוצות הומוגניות או הטרוגניות בנות 20-5 משתתפים. מקנה למשתתפים כלים יישומיים לשיפור יכולתם להעביר את רעיונותיהם בצורה בהירה, מובנית ומשכנעת בכל סיטואציה תקשורתית: פרזנטציות, נאומים, כנסים, פאנלים, טלוויזיה, רדיו ועוד. מספר המפגשים ייקבע על-פי צורכיכם. ניתן לבחור בימים מלאים או בחצאי ימים.
 
  קורסים אקדמאים
הופעה טובה מול קהל ומצלמה היא פונקציה של ניסיון – ככל שאנו מודעים יותר לפרמטרים השונים שמרכיבים את הפרזנטציה כך אנו יכולים לשפר אותה. קורס מעשי מתמשך יקנה למשתתפים את התהליך הנדרש להגיע למצוינות בתחום זה.
 
 
  הרצאות מרובות משתתפים
הרצאות חווייתיות על עולם התקשורת שכוללות טיפים מעשיים לשיפור הפרופיל התקשורתי האישי, שפת הגוף והיכולת הרטורית, חשיפה לסודות המדיום הטלוויזיוני. הרצאה בת שעה-שעתיים מתאימה לכל תחומי העיסוק, לכל סוג של קהל ולכל מספר של משתתפים.
 

לבחירת התוכנית המתאימה: 052-3549149  michelle@teer.co.il     

לייבסיטי - בניית אתרים